Hava Yağ Yakıt Filtreleri

Home » Hava Yağ Yakıt Filtreleri
HAVA FİLTRELERİ
YAĞ FİLTRELERİ
YAKIT FİLTRELERİ
HİDROLİK FİLTRELER
HAVA FİLTRELERİ
Problemsiz sürüş için temiz emme havası önemlidir. Ancak, parçacıklar, kurum, ince toz vb. gibi kirleticiler, hava ile birlikte alınmaktadır. Sonuç: kir parçacıkları, yanma odasına girerek motorda girintiler ve erken aşınmaya sebep olmaktadır. Emme ve yanma odası arasında bulunan sensörler gibi elektronik parçalar, fonksiyonları bozulmakta veya hava filtresi hata hasara uğramaktadırlar.
Hava Filtrelerinin Avantajları
Yüksek güvenilirlik, verimlilik ve performans Sistemin ihtiyacına uygun temiz hava girişi ile yakıt tasarrufu ve uzun motor ömrü Motor üreticilerinin belirlemiş olduğu mikronik yapıya uygun uzun ömürlü filtre kağıdı Helix teknolojisi ile üretilen basınca ve korozyona dayanıklı iç ve dış kılıf Kağıdın geometrisini koruyan holtmelt kuşak Üstün sızdırmazlık yeteneği Üretim sürecinde kalite kontrol ve laboratuvar testleri Kaliteli ve güvenli ambalaj

Uygulamalar
İş yağ makinaları; ticari araçlar; maden makinaları; tarım makinaları; otomobiller; jeneratörler; kompresörler; deniz araçları filtre vs.

YAĞ FİLTRELERİ
Motor yağı motordaki tüm hareketli ve fonksiyonel parçaları yağlar.
Yanma odasında meydana gelen kurum ve partiküller motor yağına karışarak, yağın viskozitesini yükseltir. Yatak ve silindir yüzeylerinde aşınmalar meydana gelir. Bunlara bağlı olarak motor performansı düşer ve yakıt sarfiyatı artar.
En kötüsü ise motor hasarları görülebilir.

Yağ Filtresi
Yağ Filtresi Günümüz motorlarında yüksek performans ve az yakıt sarfiyatı temel alınmıştır. Motorun ilk günkü performans ve verimi için temiz yağ şarttır.

Uygulamalar
İş yağ makinaları; ticari araçlar; maden makinaları; tarım makinaları; otomobiller; jeneratörler; kompresörler; deniz araçları vs.

YAKIT FİLTRELERİ
Yakıt filtreleri tüm sabit ve hareketli içten yanmalı sıkıştırmalı motorlarda yakıtın filtrelenmesi için kullanılır ve hayati önem taşır.Yakıt filtrelerinin görevi, yakıtın tanktan yüksek hassaslıktaki enjeksiyon ve karbüratör sistemlerine toz, pas, organik malzeme ve su gibi sisteme zararlı zerrecikleri gitmesini engellemektir.

Yakıt Filtresinin Avantajları
Yakıt Filtrelerinin Avantajları Yüksek güvenilirlik, verimlilik ve performans
Motorun yanma odasına temiz yakıt girişi ile tam motor gücü
Yakıttaki suyu ve istenmeyen partikülleri tutan yüksek performanslı özel yakıt kağıtları
Yüksek basınca ve korozyona dayanıklı metal aksam
Filtrenin sargı, yapışma ve birleşme yerlerindeki üstün sızdırmazlık yeteneği
Üretim sürecinde %100 kalite kontrol ve laboratuvar testleri
Kaliteli ve güvenli ambalaj

Uygulamalar
İş yağ makinaları; ticari araçlar; maden makinaları; tarım makinaları; otomobiller; jeneratörler; kompresörler; deniz araçları vs.

HİDROLİK FİLTRELER
Hidrolik sistemler bir makinenin en önemli parçasıdır. Tamirinin zor olması, pahalı olması, hata kabul etmemesi ve tamir sırasında normalinden uzun zaman gerektirmesi hidrolik sistemlerin karşılaştığı en yoğun problemlerdir. Bu nedenler ister alçak basınç, ister yüksek basınç olsun, kaliteli bir hidrolik filtre kullanımı zorunludur.

Firmamız güvenle kullanabileceğiniz eleman tipi hidrolik filtre imalatında da sektöründe ön sıralarda yer almaktadır. Krom tel filtrelerden mikroglas filtrelere, kâğıt filtrelerden bez filtrelere kadar geniş bir üretim yelpazesine sahip olan firmamız, zor bulunan filtreler konusunda da başvurabileceğiniz adreslerden birisidir.

İSTENİLEN tüm marka hidrolik filtrelerin özel imalatı da yapılabilmektedir ve üretici firma spectlerini karşılayabilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz..